Wielki mecz siatkówki
Nauczyciele kontra Uczniowie – wielki finał siatkarskich zmagań!
Dzisiejszy mecz nauczyciele kontra uczniowie był prawdziwym zwieńczeniem turnieju siatkówki klas 6d oraz 7–8. Emocji nie brakowało od pierwszego do ostatniego gwizdka!
Obie drużyny prezentowały bardzo wyrównany poziom, a wynik zmieniał się jak w kalejdoskopie. Uczniowie imponowali szybkością i energią, natomiast nauczyciele udowodnili, że doświadczenie oraz sportowy spryt to wciąż bardzo groźna broń. Po czterech setach na tablicy widniał remis 2:2, więc o zwycięstwie musiał zadecydować tie-break.
W decydującym secie emocje sięgnęły zenitu. Ostatecznie zwyciężyli nauczyciele, wygrywając cały mecz 3:2! Trzeba przyznać, że kondycja „nieco bardziej doświadczonej życiowo” kadry pedagogicznej nie zawiodła. Choć niektórzy nauczyciele jeszcze przed pierwszym serwisem zastanawiali się, czy bardziej potrzebne będą ochraniacze na kolana czy maść na stawy, na boisku pokazali prawdziwego sportowego ducha.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za fantastyczną atmosferę, ogromne zaangażowanie i grę fair play. Ten mecz udowodnił, że sport świetnie łączy pokolenia, a nauczyciele potrafią nie tylko zadawać prace domowe, ale także skutecznie zdobywać punkty na siatkarskim parkiecie!
Już nie możemy doczekać się rewanżu w przyszłym roku!

.jpg)

%20(1).jpg)
Komentarze
Prześlij komentarz