Tydzień bezpieczeństwa w 2b
Podczas Tygodnia Bezpieczeństwa uczniowie klasy 2b utrwalali zasady ruchu drogowego. Obejrzeli film edukacyjny, przygotowali makietę ulicy oraz wzięli udział w quizie. Na zakończenie otrzymali Dyplom Bezpiecznego Uczestnika Ruchu Drogowego. Dzięki tym aktywnościom przypomnieli sobie, jak bezpiecznie poruszać się po drodze.



Komentarze
Prześlij komentarz