Konkurs Ośmiu Wspaniałych

 Z ogromną radością informujemy, że Hania Owczarek i Amelka Ścibiorska z klasy 6 b zostały laureatkami  Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” – edycja mazowiecka w kategorii „Ósemeczki”

Samorządowy Konkurs Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” to ogólnopolska inicjatywa promująca młodzieżowy wolontariat i bezinteresowną pomoc. Jego głównym celem jest wyłonienie i nagrodzenie młodych ludzi (w wieku 10–20 lat), którzy aktywnie działają na rzecz swojego otoczenia, rówieśników, osób potrzebujących oraz zwierząt.

To wyjątkowe wyróżnienie jest dowodem  wrażliwości, zaangażowania oraz gotowości do niesienia pomocy innym. Swoją postawą dziewczynki pokazują, że nawet najmniejsze gesty mają wielką moc i mogą zmieniać świat na lepsze.

Hania i Amelka każdego dnia udowadniają, jak ważne są empatia, życzliwość i bezinteresowność. Ich działania są pięknym przykładem dla rówieśników i inspiracją dla całej społeczności szkolnej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz niegasnącej energii do czynienia dobra!
Jesteśmy z Was bardzo dumni!\






Komentarze