Dzień rodziny
W dniu 22 maja (piątek) w naszej szkole, na forum szkolnym, odbyła się
uroczystość z okazji Dnia Rodziny. W wydarzeniu uczestniczyły
wszystkie klasy pierwsze, które przygotowały występy artystyczne dla
swoich najbliższych.
Po zakończeniu przedstawienia zaproszeni goście wraz z uczniami udali
się do sal lekcyjnych, gdzie wspólnie kontynuowano świętowanie tego
wyjątkowego dnia w miłej i rodzinnej atmosferze.







Komentarze
Prześlij komentarz