Warsztaty tworzenia komiksów

 21 kwietnia uczniowie klasy 3b  wzięli udział w niezwykłych warsztatach tworzenia komiksów w szkolnej bibliotece. Pod okiem prowadzących dzieci uczyły się, jak za pomocą prostych rysunków i „chmurek” opowiadać fascynujące historie. Powstały niesamowite przygody superbohaterów i zabawne opowiastki o zwierzętach. 


Warsztaty pokazały mi, że tworzenie komiksów to świetny sposób na rozwijanie wyobraźni i opowiadanie historii w nieoczywisty sposób. To doświadczenie zdecydowanie zachęciło uczniów do dalszych prób i eksperymentów z tą formą sztuki.













Komentarze