Warsztaty tworzenia komiksów
21 kwietnia uczniowie klasy 3b wzięli udział w niezwykłych warsztatach tworzenia komiksów w szkolnej bibliotece. Pod okiem prowadzących dzieci uczyły się, jak za pomocą prostych rysunków i „chmurek” opowiadać fascynujące historie. Powstały niesamowite przygody superbohaterów i zabawne opowiastki o zwierzętach.









Komentarze
Prześlij komentarz