W naszej szkole zrobiło się zielono !!

 Dzięki wsparciu Rady Rodziców pojawiła się u nas wyjątkowa zielona ściana, która od razu skradła serca uczniów i nauczycieli. To nie tylko piękny element stałej dekoracji, ale też dowód na to, że mogą się one świetnie odnaleźć  w szkolnych korytarzach.

Teraz jest nie tylko bardziej estetycznie, ale i przyjemniej – można odnieść wrażenie, że między lekcjami wpadamy na chwilę do… mini dżungli 

Dziękujemy Radzie Rodziców za tę zieloną zmianę – zdecydowanie dodaje energii na kolejne lekcje! 






Komentarze