Pola Nadziei - klasy młodsze

 20 i 21 kwietnia również na ZWM odbyła się zbiórka dla Fundacji  Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w ramach Akcji Pola Nadziei. 

Wolontariusze z ZWM przez dwa dni krążyli po szkole i prosili wszystkich o wsparcie dla Hospicjum.
Dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się do Akcji Szkolnego Koła Wolontariatu. 





Komentarze