Pola Nadziei - klasy młodsze
20 i 21 kwietnia również na ZWM odbyła się zbiórka dla Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w ramach Akcji Pola Nadziei.
Wolontariusze z ZWM przez dwa dni krążyli po szkole i prosili wszystkich o wsparcie dla Hospicjum.
Dziękujemy wszystkim którzy przyłączyli się do Akcji Szkolnego Koła Wolontariatu.




Komentarze
Prześlij komentarz