Nauka na talerzu. Detektywi zdrowia.

 Klasy 7a I 7d włączyły się w projekt ogólnoszkolny realizowany metodą STEAM.

Uczniowie na lekcji języka polskiego przygotowali reklamy i plakaty promujące zdrowe nawyki żywieniowe. Wykazali się dużą pomysłowością, łącząc wiedzę z zakresu języka polskiego, biologii, chemii i sztuki. Powstałe prace są nie tylko estetyczne, ale również zawierają wartościowe informacje, zachęcające do dokonywania świadomych wyborów żywieniowych. Osądźcie sami.













Komentarze