Sztafetowe biegi przełajowe w ramach 59 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży

 22 września na terenie zielonym Uczelni SGGW odbyły się sztafetowe biegi przełajowe  dziewcząt i chłopców w ramach 59 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. 

Naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów tworząc 4 sztafety.

Wyniki poszczególnych drużyn :
Dziewczęta kat. dzieci 4 miejsce na Ursynowie 
Chłopcy kat. dzieci 2 miejsce na Ursynowie 
Dziewczęta kat. młodzież 2 miejsce na Ursynowie 
Chłopcy kat. młodzież 5 miejsce na Ursynowie 
 Wszystkim uczniom  gratulujemy wspaniałej postawy i znakomitych wyników!!!






Komentarze