Mistrzostwo Ursynowa w unihokeju chłopców

 Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły dobyli złoty medal w unihokeju w kategorii młodzieży. Wygrali tym samym rywalizację w swojej kategorii na Ursynowie i w najbliższym tygodniu będą reprezentowali Ursynów na kolejnym szczeblu rozgrywek. 


Trzymajcie za nich kciuki 💪🏆





Komentarze