Pola Nadziei - Zbiórka dla Hospicjum Onkologicznego


Żonkile na szkolnych Polach Nadziei już powoli przekwitają.  Czy zauważyliście, że po ostatnim weekendzie trochę ich ubyło?

 Uczniowie z Koła Wolontariatu przy ul ZWM ruszyli na spacer po ulicach Ursynowa - rozdawali kwiaty i zbierali pieniądze dla podopiecznych Hospicjum. Na ZWM już zakończyliśmy zbiórkę, ale uczniowie z Wokalnej mają jeszcze kwestować w przyszłym tygodniu. 









Komentarze