Udział w akcji Fundacja Pho3nix dla WOŚP

 Serdecznie dziękuję, że braliście udział w pierwszej inicjatywie towarzyszącej! Uczniowie naszej szkoły przez sport przyczynili się do zebrania 1 000 000 PLN dla WOŚP!

Ogromne gratulacje!
Czekajcie na informacje o kolejnych konkursach. 
Ze sportowym pozdrowieniem,
Anna Kaźmierczak












Komentarze