Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 na ZWM

 

Wreszcie nadszedł długo oczekiwany pierwszy września.  Nie tylko po wakacjach, ale i długiej przerwie, spotkaliśmy się w budynku szkolnym. Dawno tu nie byliśmy i wiemy, że wszyscy będziemy się starali aby ten czas wykorzystać jak najlepiej. 

Z wielką radością witamy naszych nowych uczniów: pierwszoklasistów, zerówkowiczów i  tych którzy przyszli do nas z innych szkół. Spotkamy też  nowych nauczycieli. Dbajmy o to, aby każdy poczuł się w naszym gronie SP 319 jak najlepiej!








Komentarze