Żonkile zakwitły dla hospicjum

Mamy początek kwietnia i na obu naszych Polach Nadziei zakwitły żonkile. Zasadziliśmy  je na początku roku szkolnego w ramach współpracy z Fundacją Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. 
Dziś uczniowie z panem Jagiełą ścinali kwiaty, by jutro wyruszyć na ulice Ursynowa, rozdawać kwiaty i zbierać pieniądze dla Ursynowskiego Hospicjum.





Komentarze