Pola Nadziei - sadzimy żonkile Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje października 15, 2018 Korzystając z ładnej jesiennej pogody uczniowie klas piątych dosadzili żonkile w ramach akcji Pola Nadziei przy ul. A. Romockiego "Morro". Pobierz link Facebook X Pinterest E-mail Inne aplikacje Komentarze
Komentarze
Prześlij komentarz