Warsztaty Zielone Fabryki Słodyczy z 6a
Dnia 21 września br. klasa 6a wybrała się wraz z nauczycielami do BioCentrum Edukacji Naukowej na warsztaty "Zielone Fabryki Słodyczy". W czasie warsztatów uczniowie dowiedzieli się m.in. jakie są najważniejsze cechy roślin i na czym polega fotosynteza. Podnato mieli okazję przeprowadzić doświadczenia na wykrywanie glukozy w owocach oraz sprawdzić, który owoc ma najwiękcej, a który najmniej tego cukru.





Komentarze
Prześlij komentarz