Ozdoby choinkowe - warsztaty plastyczne
Dnia 14.12.2016 klasa 3a i 3b miała warsztaty plastyczne, na których robiła ozdoby choinkowe. Ozdoby były ładne i kolorowe. Może i były trudne, ale opłacało się. Ozdoby będą ładnie prezentować się na choinkach. A nasz kolega zjadł całą ozdobę, która była z opłatka (pewnie mu smakowało). Ogólnie było super!!
Bartek Andrzejewski
Matylda Chlebowska
Bartek Andrzejewski
Matylda Chlebowska
Komentarze
Prześlij komentarz