Koszykarze Legii w naszej szkole

20 kwietnia odwiedzili naszą szkołę zawodnicy Sekcji Koszykówki Legii Warszawa.
Zaproponowali uczniom klas 2d, 3b i 3c rozgrywki drużynowe oraz konkurs rzutów.
Zainteresowanym odpowiadali na pytania związane z uprawianą dyscypliną.











Komentarze