Świętujemy :)


Na pierwszej lekcji jeszcze raz mieliśmy szansę obejrzeć część artystyczną przygotowaną na wczorajszą uroczystość.
Pani Dyrektor osobiście odwiedzała wszystkie klasy aby poczęstować urodzinowym ciastem.
A tu dla Was quiz o naszej szkole. Miłej zabawy ;)
Szkoła Podstawowa 319







Komentarze